SIKÇA SORULAN SORULAR

Aklınızda soru işareti kalmasın

Yetmişi aşkın müşterimiz mevcut ve bunlar piyasanın en yoğun çalışan kuruluşlarıdır. Bildiğiniz üzere yüksek aday ve sınav sayıları çokça denetim demektir. Haftada ortalama iki müşterimiz Pratik&Teorik ile denetime girmektedir. Bu her yıl 200 adetten fazla denetim tecrübemiz var demektir.

Mevcut teknolojik gelişme çerçevesinde veri güvenliğini sağlamanın en iyi yolu verileri kişisel bir bilgisayarda ya da harddiskte saklamak değil profesyonel veri saklama ve yönetim sistemlerinde barındırmaktır. Denetim konusundaki yetkili merciler de profesyonel veri yönetimini önermektedir. Pratik&Teorik ile verileriniz  SSL dahil en gelişmiş yapılar ile korunmakta,Türk Telekom Veri Merkezi’nde saklanmakta ve haftada en az 2 kez yedeklenmektedir. Bu demektir ki verileriniz hem güvende hem de kurumunuz tarafında yapılabilecek hata ve silinmelere karşı da yedekleri ile silinemez durumda.

Pratik&Teorik üzerinde 2016 yılında çalışmaya başladık ve 2017 yılında sizlerin beğenisine sunduk. Bu 6 yıl içinde yetmişi aşkın kurum ve 1,000,000 üzerinde aday sayısına ulaştık.

Pratik&Teorik ile sorularınız kaydı, istatistikler, detay analizler, denetimlerde ihtiyaç duyacağınız tüm raporlar, doküman yönetim sistemi, verilerinizin saklanması ve yedeklenmesi, tüm işlemlerinizin sağlıklı bir şekilde optimizasyonu ve çok daha fazlasını elde edeceksiniz. Tabii ki denetimlerde Pratik&Teorik kullanmak gibi bir zorunluluk yoktur ancak Pratik&Teorik ile karşılığını kat kat alacağınız cüzi bir ücretle hazırlığınızı çok daha hızlı, uygun ve sağlam yapacaksınız.Otuzdan fazla müşterimiz Pratik&Teorik’i yetkilendirilmeleri öncesi kullanmaya başladılar ve büyük kolaylık sağladılar. Sizlere de muhakkak ilk fırsatta Pratik&Teorik’i görmenizi ve bu konuları detaylıca değerlendirmenizi öneririz.

Daha önce bir demo sınav yaptı iseniz sadece bir sınavda dahi sınav seti ve tüm evrakları hazırlamanın ne kadar sürdüğünü farketmişsinizdir. Sonuçları şık bazlı saklamak, detay istatistikleri hazırlamak ve saklamak, adayları kaydetmek, başvuru formlarını hazırlamak ve yapılacak daha birçok iş… Bunların tamamı en pahalı ve değerli maliyet olan insan kaynağı ile yapılmakta ve hepsi manuel hazırlandığı sürece hataya açık. Pratik&Teorik tek başına size adaylar bulup bu adayları sınav yapıp ücretlerini hesabınıza yatıramaz. Ancak tüm işlemleri çok hızlı, çok doğru ve çok düşük bir maliyetle yapabilen mükemmel bir asistandır. Pratik&Teorik kullanmaya başladığınız anda sadece işlerinizi sağlama almayacak anında çok ciddi kara geçtiğinizi göreceksiniz.

Hayır. Pratik&Teorik işinize ortak olmaz. Her daim sabit ücret ödersiniz.

Yeterlilik kapsamınızı dilediğiniz kadar genişletebilirsiniz. Kapsam genişletme Pratik&Teorik tarafından ücretsiz sağlanan bir hizmettir.

Pratik&Teorik’de ilave ücret, yan ücret, artan iş hacmine göre artan ücret yoktur.

İlave sorularınız mı var?

Personel belgelendirme oldukça kapsamlı ve emek isteyen bir iş ve biz bu işi hem kolaylaştırmak hem de sağlamlaştırmak konusunda çok iddialıyız.

Aklınızdaki tüm sorularınıza iyi düşünülmüş, titizlikle tasarlanmış ve denetimlerden başarı ile geçmiş çözümlerimiz mevcut. Sorularınızı bizimle paylaşın. Hepsini detaylıca tek tek cevaplayalım.

Bizi arayın ya da ziyaret edin, beraber değerlendirelim.

TÜM SORULARINIZI YAZILI OLARAK DA İLETEBİLİRSİNİZ